Shanghai Jiechuang Kalıp Manufacturing Co, Ltd

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Shanghai Jiechuang Mold Manufacturing Co., Ltd.

Ben sohbet şimdi

Shanghai Jiechuang Mold Manufacturing Co., Ltd.

1 2 3 4 5
Shanghai Jiechuang Mold Manufacturing Co., Ltd. Shanghai Jiechuang Mold Manufacturing Co., Ltd. Shanghai Jiechuang Mold Manufacturing Co., Ltd. Shanghai Jiechuang Mold Manufacturing Co., Ltd. Shanghai Jiechuang Mold Manufacturing Co., Ltd.

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
No. Çalışanları : 70~110
Yıllık satış : 4.5 million-5 million
Yıl kurulan : 2015
İhracat p.c : 40% - 50%
Shanghai Jiechuang Kalıp Manufacturing Co, Ltd Songjiang İlçesi Şanghay şehrinin "Şanghay'ın Kökü" olarak adlandırılan tarihi bir yerdedir. Hongqiao Havaalanı'ndan sadece 30 dakikalık mesafede bulunan trafik çok elverişlidir. 2015 yılında kurulan Jiechuang şu anda 1 milyon kayıtlı fona ve 5 milyondan fazla gerçek yatırıma sahip. Ekibi ve büyük mühendisleri, Jiechuang'ı teknolojik araştırma, tasarım geliştirme, imalat, ticaret ve yatırım alanlarında yoğunlaşan modern bir ekonomik varlık haline getiren rotasyon kalıplama endüstrisinde 10 yılı aşkın süredir çalışıyorlardı.

Jiechuang, Jiechuang'ın önde gelen rotasyonel kalıplama üreticisi olduğundan emin olmak için Yenilikçiliğin kalkınmanın itici gücü ve teknolojinin Yaratılış'ın ruhu olduğunu akılda tutmak gerekirse, Jiechuang'daki işçiler her zaman teknolojik yaratım yoluna bağlıdır. Buna ek olarak, Jiechuang evden ve yurtdışından büyük ölçekli ve ileri teknoloji CNC makineleri, evrensel freze makineleri, dijital kontrollü torna tezgâhları, EDM makineleri, doğrusal kesme makineleri, otomatik kapanma makineleri ve bir dizi büyük ölçekli üretim ekipmanını piyasaya sundu. Bu gelişmiş üretim ekipmanlarını tanıtan Jiechuang, donanımın lideri haline geldi. Ayrıca Rotomoulding Çin Profesyonel Komitesi ve Çin Plastik Birliği'nde şirketin dönüşümlü kalıplama endüstrisinde iyi bir sosyal temas ve halka övgüler alarak daha potansiyel ve nitelikli bir tedarikçi haline gelmesini sağladı. Burada zemin temizleme makineleri, açık ve kapalı oyun ekipmanları, kayıklar ve sörf tekneleri, mobilya, kasa ve bahçe dikim ekipleri konusunda uzun yıllara dayanan deneyime sahip mühendis ve işçiler var.

Kalite, kurumsal gelişimin can damarıdır, Jiechuang daima "Hiçbir kalite, Geliştirme" kavramına bağlıdır ve Toplam Kalite Yönetimi (TKY) fikrini oluşturmak için kaynağında kaliteyi kontrol etmeyi kararlaştırır. Sıkı yönetim sistemi, gelişmiş üretim tekniği ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile Jiechuang, müşterilere sürekli iyileştirilmiş kalite sunmak için sıkı bir kalite standardı oluşturdu. Jiechuang şimdi hem yerli hem de yabancı ülkelerde iyi bir ün kazandı ve ürettiği kalıplar ve ürünler Amerika, İngiltere, Almanya, Güney Kore, Japonya, Avustralya, Türkiye, Rusya ve Ukrayna'ya ihraç edildi.

Jiechuang içtenlikle ziyaret etmek ve bizimle işbirliği yeni ve eski müşterilere hoşgeldiniz! Teşekkürler!

İletişim bilgileri
Shanghai Jiechuang Mold Manufacturing Co., Ltd.

Tel: 86--15026560693

Faks: 86-021-57893277

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)